Ви тут:
Суспільство Україна 

У Білорусі для придушення протестів військових почали призначати на керівні посади в армії росіян, – Центр стратегічних комунікацій

У Білорусі для придушення протестів військових почали призначати на керівні посади в армії росіян, – Центр стратегічних комунікацій

Військовослужбовці ЗС Білорусі категорично відмовляються від участі у війні проти України.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Щоб придушити протести військових командування почало призначати на керівні посади в армії російських офіцерів. Фіксуються випадки виїзду за кордон співробітників поліції разом із сім’ями. Розпочата білоруською владою призовна кампанія військовослужбовців запасу спричинила паніку серед населення.
В окремих частинах, дислокованих у районі м.Брест, відбуваються бунти – військовослужбовці, в тому числі офіцери, висловлюють своє небажання приймати участь у війні проти України. Також почастішали випадки виїзду офіцерів МВС із країни разом із сім’ями.

Щоб стабілізувати ситуацію з Росії почали прибувати офіцери нижчої та керівної ланки, які призначаються на посади в ЗС Білорусі.

На загальний психологічний стан населення Білорусі негативно вплинув і оголошений 24 лютого 2022 року указ Лукашенка щодо призову військовослужбовців запасу. Цивільне населення не вірить офіційній державній пропаганді, яка намагається дезавуювати істинну мету цього указу – розказує про його плановість та що поява цього рішення не пов’язана з нападом Росії на Україну і можливим втягнення у війну Білорусі.

Серед білорусів, які підпадають під дію зазначеного указу, ширяться настрої про тимчасовий виїзд з Білорусі поки не припиниться війна Росії проти України.

Перейти до вмісту