Ви тут:
Суспільство Україна 

Тривають обстріли Ірпеня, Славутич – ізольований: як минула ніч в регіонах України

На Київщині найбільш гарячим районом залишається Бучанський. Продовжуються обстріли Ірпеня, Макарова та населених пунктів вздовж Житомирської траси. Вночі ворог обстріляв село Шпитьки. Славутич — ізольований.

Джерело: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Донецька область

Ворог знову застосовував фосфорні снаряди та реактивні системи залпового вогню. Маріуполь – без змін. Зруйноване місто, в якому залишаються люди. 

Харківська область

Обстріли житлових районів Харкова тривають, ввечері окупанти пошкодили газопровід, рятувальники ліквідували пожежу. Одна людина загинула внаслідок обстрілу району Дергачів. На Ізюмському напрямку тривають активні бої. 

Луганська область

Обстріли з важкого озброєння тривають. У центрі уваги росіян вже дві доби – Лисичанськ. Вчора ввечері було відомо про десятки поранених та щонайменше сімох загиблих.

Дніпропетровська область

Ввечері ракети поцілили у нафтобазу у Дніпрі та асфальтовий завод у Новомосковську.

Чернігівська область

Оборонні бої в місті, вдень обстріл околиць. Мешканці області залишаються в надскладних умовах виживання.

Херсонська область Було відносно тихо. У віддалених районах спостерігалися поодинокі вибухи. В багатьох населених пунктах ситуація близька до гуманітарної катастрофи. 

Відносно спокійно ніч минула на Волині, у Закарпатті, на Рівненщині, у Львівській, Івано-Франківській, Одеській, Тернопільській, Запорізькій, Чернівецькій, Вінницькій, Кіровоградській областях, на Полтавщині, Житомирщині, Черкащині, на Сумщині та у Миколаївській області.

Система Orphus Поделиться на fb