Ви тут:
Суспільство Україна 

ТНМК і Kozak System видали спільну версію пісні “Мамо”

ТНМК і Kozak System видали спільну версію пісні “Мамо”

Танок на майдані Конґо презентує сингл “Мамо”, спільну роботу з українським гуртом KOZAK SYSTEM

Пісня натхненна подіями визвольної війни українського народу проти російської експансії. В ній про українського солдата, який повертається додому лише на один день й обіцяє мамі, що все буде добре.

“24 лютого Україна прокинулась від вибухів – так почалася нова епоха в історії людської цивілізації. Звичний світ вже ніколи не буде колишнім, війна торкнулася кожного українця, кожної родини, кожної оселі. За ці тижні країна невідворотно змінилася – попри легенди про кількість гетьманів на кількість населення, ми зібралися в одне ціле, захищаючи нашу землю. росія намагається знищити все українське й тільки наші солдати стоять їм на заваді”, – йдетьсяв офіційному релізі

“Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна Мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий. Нашим хлопцям та дівчатам, їхнім мамам і татам. Слава Україні!”, – розповів Іван Леньо.

 

фото: Суспільне\культура

Система Orphus Поделиться на fb