Ви тут:
Суспільство Україна 

Tesla збереже зарплатню співробітникам українцям, які поїдуть на війну

Tesla збереже зарплатню співробітникам українцям, які поїдуть на війну

Співробітники Tesla отримали внутрішню розсилку про те, які заходи компанія вживатиме на підтримку України у визволительній війні проти Російської Федерації.

Про це повідомляє ain.ua з посиланням на CNBC.

Зокрема, в листі повідомляється, що співробітники-українці, які забажають поїхати захищати Батьківщину, все одно отримуватимуть зарплатню.

Електронний лист отримали всі співробітники компанії в Європі, Африці на Середньому Сході у понеділок, 7 березня. В ньому йдеться про те, що за українцями, яких покличуть на війну, зарплатня зберігатиметься щонайменше до трьох місяців. Після вичерпання цього строку у Tesla прийматимуть подальші рішення на основі актуальної ситуації.

Також співробітників компанії попросили допомогти компанії SpaceX (також належить Ілону Маску), щоб посприяти якнайшвидшому забезпеченню України супутниковим інтернетом Starlink.

А ще в листі співробітників закликали допомагати Україні фінансово. Ви також можете долучитися через один з перевірених нами ресурсів по збору коштів на ЗСУ, допомогу переселенцям та постраждалим від війни.

Система Orphus Поделиться на fb