Ви тут:
Суспільство Україна 

Шмигаль закликав Францію ще нижче опустити “залізну завісу” над Росією

Шмигаль закликав Францію ще нижче опустити “залізну завісу” над Росією

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у телефонній розмові з Прем’єр-міністром Франції Жаном Кастексом обговорив запровадження більш жорстких санкцій проти Росії за її варварську війну в центрі Європи.

Джерело:Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Так, Україна закликає:

-️ зупинити доступ до європейських портів для російських кораблів, а також для всіх суден під російським прапором.

-️ припинити функціонування російсько-французької торгово-промислової палати в Москві та закликати французькі компанії й профспілки зупинити комерційну колабораціоністську діяльність в Росії. Великий французький бізнес має перестати підтримувати вбивство Російською Федерацією мирних українців.

-️ скасувати чинні шенгенські візи, видані Францією громадянам Росії, які перебувають на території Франції, та припинити видачу віз Посольством Франції в Росії.

-️ розглянути можливість запровадження санкцій на національному рівні проти олігархів та осіб, наближених до російського режиму, що передбачають заморожування їхніх активів.

Також Шмигаль попросив провести повну інвентаризацію фінансових активів, нерухомості, яхт і транспортних засобів класу люкс, що можуть належати російським особам, які входять до європейських санкційних списків.

Система Orphus Поделиться на fb