Ви тут:
Суспільство Україна 

Російським льотчикам навмисно псують парашути – розвідка

Російським льотчикам навмисно псують парашути – розвідка

У збитих над Україною російських льотчиків не розкриваються парашути.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Фейсбуці.

“У збитих над Україною російських льотчиків не розкриваються парашути. Випадковість? Не думаємо! Днями українською системою ППО було збито російський літак Су-27. Ворожий льотчик катапультувався, але загинув”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що збитий російський пілот став одним із багатьох тисяч російських загарбників, які прийшли “на Україну”, а залишаться назавжди в українській землі. Однак цей випадок має свою особливість і поповнив статистику збитих асів путіна, у яких після катапультування не розкрився парашут.

“Зараз проводиться детальне вивчення уламків цього і раніше збитих літаків російських фашистів, з попередніх результатів випливає, що однією з причин неспрацьовування парашута може бути його умисне неправильне укладання перед вильотом”, – заявило ГУР Міноборони.

Зазначається, що на перший погляд, це парадоксальний висновок. “Однак, виходячи з того, що російським матерям для задоволення геополітичних амбіцій кремлівського карлика путіна належить розгорнути воістину стаханівський рух з народження не дітей, а танкістів, артилеристів та фахівців інших військових спеціальностей, багато тисяч яких стали добривом для українських чорноземів, такий варіант виключати повністю не варто”, – сказано в повідомленні.

У ГУР Міноборони зазначили, що кожен з російських льотчиків, які здійснюють бойові вильоти в українське небо, вбиває українських жінок та дітей, руйнує500-кілограмовими бомбами та ракетами українські міста, що мають тисячолітню історію, за міжнародними канонами – військовий злочинець, який буде засуджений на великий тюремний термін.

“Віддавати таких людей у руки правосуддя та відкрити правду усьому світу – це якось не за кремлівськими правилами. Краще льотчику перед вильотом силами традиційно сіренького та непомітного особіста (спадкоємця «залізного Фелікса» та дрібного путіна) трохи “підправити” парашут. Як то кажуть – раз і справа у капелюсі. У сенсі льотчик у землі і нікому нічого не розповість. А російські жінки – вони ще понароджують. Чи не вперше”, – зазначили у ГУР МО.

Система Orphus Поделиться на fb