Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішов з життя багаторічний автор і ведучий програм Полтавського обласного радіо

Пішов з життя багаторічний автор і ведучий програм Полтавського обласного радіо

На Полтавщині пішов з життя відомий журналіст, член НСЖУ Дмитро Іванович Філіпський.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Він народився на Полтавщині у селі Сагайдак. На життєвому шляху змінив багато професій, але журналістика стала основною. Дмитра Івановича знали як багаторічного автора і ведучого програм Полтавського обласного радіо ОДТРК “Лтава”: “Понеділок”, “Полтава і полтавці”, “Реалії і перспективи” і багатьох інших.

Саме йому належить ідея створення на обласному радіо театру перед мікрофоном. У сузір’ї видатних акторів Полтавського обласного музично-драматичного театру ім. М. Гоголя Дмитро Філіпський ставив у радіостудії п’єси українських класиків і сучасних драматургів, які користувалися шаленою популярністю аудиторії.

“Таке захоплення і майстерність з’явилися від давньої любові — свого часу Дмитру Івановичу довелося працювати на заводі, і саме в той час він став актором народного театру, що базувався в будинку культури колишнього Полтавського турбомеханічного заводу”, – йдеться у повідомленні.

Дмитро Іванович Філіпський був першим головним редактором популярної радіостанції “Ваша хвиля”. А згодом обійняв посаду головного редактора міської радіостанції “Полтава і полтавці”. Коли Дмитро Іванович вийшов на заслужений відпочинок, він залишався вірним обласному радіо — і маленькі слухачі у черговій дитячій програмі впізнавали голос дідуся Дмитра.

Система Orphus Поделиться на fb