Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти перекидають в Україну чергові терористичні групи для ліквідації керівництва України, – ГУР

Окупанти перекидають в Україну чергові терористичні групи для ліквідації керівництва України, – ГУР

В Україну почали прибувати чергові групи бойовиків, пов’язаних з наближеним до Путіна російським пропагандистом та власником ПВК “Ліга” (Вагнер) Євгеном Пригожиним. Основне завдання злочинців – ліквідація вищого військово-політичного керівництва України.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Путін особисто віддав наказ на проведення чергових атак одній з небагатьох довірених осіб. Усі попередні спроби закінчились провалом та ліквідацією терористів.

Ключові “мішені” найманців, зокрема: Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Денис Шмигаль.

Російські окупанти, не досягши поставлених задач в ході повномасштабної агресії проти України, продовжують спроби дестабілізації роботи української влади, деморалізації суспільства, розкоординації руху опору та гальмування міжнародної взаємодії України. Організація замахів на перших осіб нашої держави є частиною стратегії окупантів.

У Головному управлінні розвідки також повідомляють, що українській армії, спецслужбам та правоохоронним органам добре відомі плани кремля. Українські військові готові до опору агресору як на фронті, так і в тилу. Жодні терористичні атаки не матимуть успіху.

Система Orphus Поделиться на fb