Ви тут:
Суспільство Україна 

Національний телемарафон єдиних новин #UAразом транслюватиметься англійською мовою

Національний телемарафон єдиних новин #UAразом транслюватиметься англійською мовою

Для того, аби кожен охочий в будь-якій точці західної та східної Європи мав доступ до українського телебачення, телеканали Україна 24, 1+1, Рада, ICTV Ukraine, Inter  відтепер можна знайти на відкритому супутнику.

Для України, як ніколи, важливо, щоб люди в усьому світі мали можливість отримувати достовірну інформацію про війну росії проти України. Адже потужна російська пропагандистська машина постійно поширює фейкові новини та цинічно обдурює людей у всьому світі. 

Відтепер національний телемарафон єдиних новин #UAразом транслюватиметься англійською мовою, повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики. Переклад забезпечують синхроністи, які долучились на волонтерських засадах. Доступ до англійської трансляції на YouTube-каналі “Рада” за посиланням

Щодо супутнику: Сигнал охоплює територію Європи, центральну Азію, західну частину Росії. 

Параметри прийому: 

·        супутник: Hotbird 13; 

·        частота: 11 219 МГц; 

·        поляризація: H (горизонтальна);  

·        символьна швидкість:  29 900; 

·        корекція помилок: FEC 3/5. 

Сигнал приймається будь-яким супутниковим приймачем, телевізорами з вбудованим супутниковим приймачем.  

Разом з тим, на телеканалі 1+1 International запустилася англомовна доріжка телеефіру. На цьому ж транспондері супутника здійснює мовлення російськомовна версія телеканалу Рада та українськомовна версія телеканалу UATV.  

Супутниковий сигнал  охоплює територію Європи, центральну Азію, західну частину Росії. 

Параметри прийому: 

·        супутник: Hotbird 13; 

·        частота: 10 930 МГц; 

·        поляризація: H (горизонтальна);  

·        символьна швидкість:  30 000; 

·        корекція помилок: FEC 2/3. 

Сигнал приймається будь-яким супутниковим приймачем, телевізорами з вбудованим супутниковим приймачем. 

Додатково у телеканалів Рада та Україна 24 зʼявилися російськомовні версії доріжок телеефіру.  Для перегляду єдиних новин також існує трансляція й російською мовою на ютуб-каналі каналу “Рада”.

Також нагадуємо про альтернативні джерела прийому телевізійного сигналу для отримання актуальної інформації. 

OTT  платформи. Безкоштовний доступ до основних національних телеканалів «UA:Перший», «1+1», «ICTV», «Інтер», «Україна», «Рада», «УНІАН ТБ» надається платформами YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, 1+1 video, Olltv

WEB-сайти телеканалів України та соцмережі. Більшість українських телеканалів мають власні канали на YouTube, а також здійснюють трансляції на власних інтернет-сторінках; 

Радіо. Слухайте телевізійний марафон «Єдині новини» через інтернет-радіо radioplayer.ua  за умови встановлення відповідного застосунку.  

Довідково:  З 24 лютого від початку війни в Україні вторгненням армією російських окупантів розпочав своє мовлення національний телемарафон єдиних новин #UAразом. Інформація надається об’єктивно та оперативно з різних регіонів країни 24/7. До створення новин долучаються Збройні сили України, РНБО, Офіс Президента України та інші урядові структури, від яких залежить хід подій. 

Система Orphus Поделиться на fb