Ви тут:
Суспільство Україна 

Напрямки курсування приміських поїздів 13 березня

Напрямки курсування приміських поїздів 13 березня

Де курсуватимуть приміські поїзди АТ “Укрзалізниця” 13.03.2022.

Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  1. Жмеринка — Козятин — Жмеринка,
  2. Жмеринка — Рахни — Жмеринка,
  3. Жмеринка — Вапнярка — Жмеринка,
  4. Жмеринка — Могилів-Подільський — Жмеринка,
  5. Жмеринка — Гречани — Жмеринка,
  6. Хмельницький — Підволочиськ — Хмельницький,
  7. Шепетівка — Коростень — Шепетівка,
  8. Хмельницький — Кам’янець-Подільський — Хмельницький,
  9. Київ — Гребінка — Київ,
  10. Київ — Яготин — Київ,
  11. Фастів — Київ — Фастів,
  12. Біла Церква — Київ — Біла Церква,
  13. Коростень — Житомир — Коростень,
  14. Коростень — Вінниця — Коростень,
  15. Київ-Волинський — Бровари,
  16. Борщагівка-Техн. — Бровари,
  17. Київ — Бровари — Київ,
  18. Гребінка — Борщагівка-Техн.,
  19. Мотовилівка — Фастів,
  20. Київ — Баришівка — Київ.

Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин — Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів — Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ — Роток та Біла Церква — Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка — Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин — Жашків — Козятин та Погребище — Козятин — Погребище.

Придніпровська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  1. Запоріжжя — Канцерівка — Запоріжжя,
  2. Дніпро — Кам’янське — Дніпро,
  3. Дніпро — П’ятихатки — Дніпро,
  4. П’ятихатки — Кривий Ріг — П’ятихатки,
  5. Кривий Ріг — Апостолове — Кривий Ріг,
  6. Пятихатки — Тимкове — Пятихатки,
  7. Кривий Ріг-Сорт — Кривий Ріг-Гол — Кривий Ріг-Сорт,
  8. Запоріжжя-Ліве — Запоріжжя-2,
  9. Дніпро — Кривий Ріг — Дніпро,
  10. П’ятихатки — Рокувата — П’ятихатки,
  11. Дніпро — Чаплине — Дніпро,
  12. Чаплине — Синельникове,
  13. Дніпро — Межова — Дніпро,
  14. Чаплине — Межова — Чаплине,
  15. Дніпро — Авдіївка — Дніпро,
  16. Дніпро — Лозова — Дніпро,
  17. Лозова — Синельникове,
  18. Синельникове — Дніпро,
  19. Дніпро — Запоріжжя,
  20. Красноград — Дніпро — Красноград
  21. Апостолове — Дніпро-Лоцманське — Апостолове,
  22. П’ятихатки — Терни — П’ятихатки,
  23. П’ятихатки — Червоний Шахтар — П’ятихатки,
  24. Кривий Ріг — Інгулець — Кривий Ріг,
  25. Нікополь — Кривий Ріг — Нікополь,
  26. Нікополь — Тимкове — Нікополь,
  27. Нікополь — Запоріжжя — Нікополь,
  28. Марганець — Нікополь,
  29. Запоріжжя — Синельниково — Запоріжжя.

Львівська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  1. Львів — Трускавець — Львів,
  2. Львів — Сянки — Львів,
  3. Львів — Ужгород — Львів,
  4. Ходорів — Стрий — Ходорів,
  5. Мостиська — Львів — Мостиська,
  6. Львів — Мостиська — Держкордон,
  7. Львів — Шкло — Львів,
  8. Стрий — Самбір — Стрий,
  9. Стрий — Львів,
  10. Львів — Лавочне — Львів,
  11. Львів — Мукачево,
  12. Мукачево — Стрий,
  13. Лавочне — Мукачево — Лавочне,
  14. Мукачево — Ужгород — Сянки та зворотно,
  15. Рава-Руська — Львів — Рава-Руська,
  16. Стоянів — Львів — Стоянів,
  17. Сокаль — Львів — Сокаль,
  18. Львів — Ходорів — Львів,
  19. Ланівці — Тернопіль — Ланівці,
  20. Заліщики — Тернопіль — Заліщики,
  21. Ходорів (Підвисоке) — Тернопіль — Ходорів (Підвисоке),
  22. Ковель — Ізов — Червоноград та зворотно,
  23. Ківерці — Стоянів — Ківерці,
  24. Ківерці — Радехів — Ківерці,
  25. Злочів — Львів — Злочів,
  26. Тернопіль — Львів — Тернопіль,
  27. Тернопіль — Красне — Тернопіль,
  28. Рівне — Здолбунів — Львів та зворотно,
  29. Львів — Здолбунів — Львів,
  30. Підволочиськ — Тернопіль — Підволочиськ,
  31. Красне — Тернопіль,
  32. Сарни — Ковель — Сарни,
  33. Сарни — Здолбунів — Сарни,
  34. Здолбунів — Луцьк — Ковель та зворотно,
  35. Ковель — Ягодин — Ковель,
  36. Здолбунів — Красне,
  37. Красне — Рівне — Здолбунів,
  38. Івано-Франківськ — Ворохта — Івано-Франківськ,
  39. Івано-Франківськ — Рахів — Івано-Франківськ,
  40. Івано-Франківськ — Ходорів — Івано-Франківськ,
  41. Івано-Франківськ — Стрий — Івано-Франківськ,
  42. Івано-Франківськ — Коломия — Івано-Франківськ,
  43. Коломия — Ворохта — Коломия,
  44. Заліщики — Коломия — Заліщики,
  45. Чернівці — Коломия,
  46. Дяково — Королево — Солотвино-1,
  47. Солотвино-1 — Королево,
  48. Королево — Батьово — Королево,
  49. Чоп — Королево,
  50. Львів — Ужгород — Львів,
  51. Львів — Перемишль — Львів,
  52. Львів — Чоп — Львів,
  53. Львів — Хелм — Львів.

Південна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  1. Полтава — Крюків — Полтава,
  2. Полтава — Огульці — Полтава,
  3. Полтава — Лозова — Полтава,
  4. Полтава — Кременчук — Полтава,
  5. Полтава — Ромодан — Полтава,
  6. Полтава — Кобеляки — Полтава,
  7. Харків-Пасажирський — Огульці — Харків-Пасажирський,
  8. Харків-Пасажирський — Мерчик — Харків-Пасажирський,
  9. Мерчик — Люботин,
  10. Люботин — Харків-Пасажирський,
  11. Огульці — Люботин,
  12. Харків-Пасажирський — Красноград — Харків-Пасажирський,
  13. Харків-Пасажирський — Лозова — Харків-Пасажирський,
  14. Харків-Пасажирський — Зміїв — Харків-Пасажирський.

Донецька залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  1. Лиман — Шевченко — Лиман,
  2.  Лиман — Святогірськ,
  3.  Покровськ — Лозова,
  4. Лозова — Павлоград-1,
  5. Костянтинівка — Святогірськ — Костянтинівка,
  6. Святогірськ — Лиман,
  7. Святогірськ — Дружківка,
  8. Святогірськ — Краматорськ,
  9. Костянтинівка — Близнюки — Лиман,
  10. Краматорськ — Лозова,
  11. Костянтинівка — Гаврилівка,
  12. Костянтинівка — Лиман — Костянтинівка,
  13. Слов‘янськ — Лиман,
  14. Язикове — Слов‘янськ,
  15. Курдюмівка — Лиман,
  16. Лозова — Слов‘янськ,
  17. Сіверськ — Шевченко,
  18. Лиман — Костянтинівка,
  19. Авдіївка — Чаплине — Авдіївка,
  20. Краматорськ- Константинівка,
  21. Авдіївка — Покровськ- Авдіївка.

Одеська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  1. Христинівка – Черкаси – Христинівка (по понеділкам, середам та п‘ятницям),
  2. Христинівка – Вапнярка – Христинівка,
  3. Гайворон – Вінниця – Гайворон,
  4. Гайворон — Рудниця — Гайворон,
  5. Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по вівторкам та четвергам),
  6. Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,
  7. Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарним),
  8. Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,
  9. Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,
  10. Одеса – Вапнярка – Одеса,
  11. Одеса – Балта – Одеса,
  12. Одеса – Роздільна – Одеса,
  13. Одеса – Мигаєво,
  14. Одеса – Колосівка – Одеса,
  15. Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,
  16. Миронівка – Цвіткове – Миронівка,
  17. Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,
  18. Помічна – Знам’янка – Помічна.

 

Система Orphus Поделиться на fb