Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Надсилають фото з іспанського ресторану”: український футбольний клуб відрахував майже всіх гравців через відмову підтримувати Україну

«Надсилають фото з іспанського ресторану»: український футбольний клуб відрахував майже всіх гравців через відмову підтримувати Україну

Лише троє гравців «Агробізнесу» повернулося зі збору у Туреччині.

Як повідомляє «24 футбол», президент волочиської команди Олег Собуцький шокований боягузтвом своїх футболістів.

«Яким було моє здивування, коли додому повернувся весь тренерський штаб на чолі з Олександром Чижевським, адміністративний персонал та три футболісти. Всі інші вирішили перечекати за кордоном, в безпеці та подалі від війни. І це в ті дні, коли країні, яка їх виростила, на футбольних полях якої вони виступали, де залишилися їхні рідні та близькі, так потрібна допомога. І необов’язково на передовій, в тилу безліч справ.
Особисто мені соромно дивитися в очі вболівальникам. Вони запитують, чому хлопці не повернулися, і жодних аргументів цьому навести не можу. У нас війна, гинуть люди, а гравці команди – Іван та Микола Когути – в цей час надсилають фото з ресторану в Іспанії. Хіба це нормально?
Додому повернулися Ігор Курило, Данило Карась та Артем Матус. У Волочиську їх чекали Віталій Груша та Євген Ємаєв, які через травми не вирушили на збір. Всі вони продовжать кар’єру у клубі. З усіма іншими гравцями ми не маємо намірів продовжувати співпрацю, вони вже зараз можуть шукати собі нові команди», – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb