Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині за минулу добу правоохоронці перевірили близько 600 підозрілих осіб

На Полтавщині за минулу добу правоохоронці перевірили близько 600 підозрілих осіб

Протягом минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили 599 підозрілих осіб, 20 з них доставили до відділків поліції.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

Працівники територіальних підрозділів поліції Полтавщини минулої доби виявили 599 підозрілих осіб, 20 з них були доставлені до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності. Слід зауважити, що більшість громадян, до яких виникли запитання у правоохоронців, знаходилися на вулицях населених пунктів під час комендантської години”, – розповів начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов. 

Громадян закликають відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах. 

Усі обмеження та заходи, що вживаються поліцією та іншими правоохоронними органами, спрямовані на забезпечення безпеки, виявлення пособників та агентів ворога, коригувальників вогню та мародерів. Сумлінне виконання визначеного порядку дій з вашого боку допомагає нам ефективно виконувати свою роботу. 

Ігнорування законних вимог військових та поліцейських, які діють під час воєнного стану, дають підстави підозрювати громадянина у причетності до взаємодії з ворогом. Реакція військових ЗСУ, тероборони та правоохоронців на поведінку, що суперечить встановленим правилам, може бути жорсткою та безапеляційною.

Нагадуємо, за державну зраду (стаття 111 Кримінального кодексу України) та диверсію (стаття 113) в умовах воєнного стану передбачене кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна. Винні у вчиненні цих злочинів особи не підпадають під амністію.

Система Orphus Поделиться на fb