Ви тут:
Відео Кримінал Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині за добу правоохоронці перевірили понад 690 транспортних засобів та більше 1200 підозрілих осіб

На Полтавщині за добу правоохоронці перевірили понад 690 транспортних засобів та більше 1200 підозрілих осіб

За минулу добу у нетверезого водія вилучили один транспортний засіб, який можуть передати на потреби Збройних сил України. Загалом, правоохоронці перевірили за минулу добу більше 690 транспортних засобів. 

Про це повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

“Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 698 транспортних засобів і 1 205 підозрілих осіб. 7 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності”, – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов. 

У нетверезого водія вилучено 1 транспортний засіб. Відповідно до рішення Ради оборони області вилучений транспортний засіб можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога.

Окрім того, 2-х громадян залучено до виконання громадських робіт за порушення обмежень комендантської години, яка на Полтавщині триває з 20:00 до 6:00. У цей час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах.

“Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським. Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах”, – наголошують у поліції. 

 

Система Orphus Поделиться на fb