Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині у режимі госпіталів функціонують 52 медичних закладів

На Полтавщині у режимі госпіталів функціонують 52 медичних закладів

З 24 лютого на території Полтавської області на базі міських та районних лікарень на всіх адміністративних територіях розгорнуті та функціонують у режимі госпіталів 52 медичних заклада.

Джерело: керівник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов

“У разі поранення, травм, отруєнь, захворювань Вам необхідно звернутися у найближчий заклад, який працює 24/7 де Вам буде надана медична допомога, а при необхідності, за характером ураження, забезпечено транспортування до спеціалізованого шпіталю! Не піддавайтесь паніці! Ми чітко знаємо, виконуємо свої завдання та обов‘язки. Система спеціалізованої медичної служби та медицини катастроф працює як єдиний повністю керований механізм, що має потужності мобілізовані та збільшені на сьогодні в рази”, – йдеться у повідомленні Мохначова.

Читайте також: Де на Полтавщині можна отримати безкоштовну стоматологічну допомогу: перелік адрес

Він закликає всіх:

– зберігати спокій;
– за медичною допомогою звертатися виключно до найближчих медичних закладів, або до служби 103;
– пам’ятайте, що про потреби у матеріальному забезпеченні лікарень медики звертаються самостійно, інформують відкрито усіма доступними засобами;
– усе, що стосуються надання медичної допомоги та зібрано на добровільній основі, слід передавати безпосередньо до медичних закладів;

“Медична служба області є складовою державної служби медицини катастроф, консолідована, має системну організацію, чітко виконує свої професійні завдання і не потребує стороннього управління. Будь-які дії, що перешкоджають медикам у виконанні своїх обов‘язків, отримають жорстку відсіч за законами військового часу!”, – зазначив Володимир Мохначов.

Система Orphus Поделиться на fb