Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині правоохоронці за добу перевірили понад 900 транспортних засобів, вилучили – три

На Полтавщині правоохоронці за добу перевірили понад 900 транспортних засобів, вилучили – три

За минулу добу правоохоронці перевірили понад 900 транспортних засоби та більше, ніж дві тисячі підозрілих осіб.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

“Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 923 транспортних засоби й 2025 підозрілих осіб, 6 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності”, – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов. 

Також у нетверезих водіїв вилучили 3 транспортних засоби. Відповідно до рішення Ради оборони області ці автомобілі можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога.

Окрім того, 5 громадян залучили до виконання громадських робіт за порушення обмежень комендантської години, яка на Полтавщині триває з 20:00 до 6:00. У цей час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах!

“Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським. Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах”, – повідомляють у поліції. 

Система Orphus Поделиться на fb