Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині поліція створила Telegram-канал і чат-бот для надання первинної психологічної допомоги громадянам під час війни

На Полтавщині поліція створила Telegram-канал і чат-бот для надання первинної психологічної допомоги громадянам під час війни

Нині багато людей потребують психологічної підтримки, оскільки не спроможні самостійно впоратися з панікою, страхом, тривогою та іншими сильними емоціями. Свою допомогу у розв’язанні цих проблем пропонують поліцейські психологи.

Фахівці створили Telegram-канал “Психологічна підтримка” з корисними постами та базовими рекомендаціями, що допоможуть розвантажити нервову систему. А також запустили чат-бот @POLLTAVASUPPORTBOT (посилання також є на каналі) для зворотного зв’язку психолога з клієнтом, повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

Для роботи зі спеціалістом підписанту Telegram-каналу необхідно залишити в чат-боті заявку “Потрібна консультація”, коротко розкрити суть проблеми та обрати формат спілкування: листування в чаті або телефонна розмова. В останньому випадку потрібно вказати мобільний номер та чекати на вхідний дзвінок психолога.

Олена Демяник, очільниця психологічної служби Главку обласної поліції, пояснила, що короткий виклад змісту проблеми допоможе визначитися з конкретним спеціалістом, який буде працювати з людиною. Для вибору фахівця, зокрема, мають значення вік, стать та професійний статус клієнта.

Головна психологиня поліції області зауважила, що Telegram-канал “Психологічна підтримка” створений винятково для надання первинної психологічної допомоги. Відомчі психологи не консультують щодо умов перетину кордонів, евакуації та не розв’язують юридичних питань. А також – не працюють з людьми, які мають клінічний діагноз, поставлений лікарем-психіатром. 

Система Orphus Поделиться на fb