Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині поліція перевірила понад півтисячі транспортних засобів та більше, ніж 900 підозрілих осіб

На Полтавщині поліція перевірила понад півтисячі транспортних засобів та більше, ніж 900 підозрілих осіб

За минулу добу правоохоронці на Полтавщині перевірили більше 900 підозрілих осіб. З них 12 доставили до підрозділів поліції. 

Про це повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

“Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 553 транспортних засоби й 947 підозрілих осіб. 12 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності. Також вилучено 2 транспортних засоби за керування у стані сп’яніння. Відповідно до рішення Ради оборони області конфісковану автівку можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога. Окрім того, 12 громадян залучено до виконання громадських робіт за порушення обмежень комендантської години”, – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов. 

На Полтавщині комендантська година триває з 20:00 до 6:00. У цей час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах. 

Завжди потрібно брати з собою документи, що посвідчують особу, та бути готовими їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Система Orphus Поделиться на fb