Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліцейські оперативно відреагували на понад 42 тисячі повідомлень громадян

Від дня широкомасштабного нападу росії на нашу Батьківщину працівники поліції Полтавщини опрацювали та оперативно відреагували на понад 42 тисячі повідомлень, які надійшли на спецлінію «102». Щодоби оператори приймають близько тисячі викликів від громадян.

Джерело: поліція Полтавщини

«Усі повідомлення, які надходять на спецлінію 102, ми ретельно перевіряємо і миттєво вживаємо відповідних заходів щодо надання допомоги людям, попередження правопорушень та протидії ворожій агентурі. Вдячні громадянам за пильність та оперативне інформування поліції про підозрілих осіб, транспортні засоби, вибухонебезпечні предмети, мародерство, виявлення дронів та маячків тощо. Ваша підтримка дуже цінна для нас та сприяє своєчасному та ефективному реагуванню на дестабілізаційні фактори в нашому регіоні. Продовжуємо працювати та наближати перемогу разом! Слава Україні!», – повідомив  начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Нагадаємо, що для громадян цілодобово працює поліцейська спецлінія 102, а також працюють альтернативні канали для звернень до поліції у застосунку чат-бот Телеграм: @Police102Poltava та месенджер Фейсбук Поліція Полтавської області.

 

Система Orphus Поделиться на fb