Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

На 19 березня погоджено десять гуманітарних коридори, – Ірина Верещук

На 19 березня погоджено десять гуманітарних коридори, – Ірина Верещук

В Україні станом на 19 березня погоджено дев’ять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих унаслідок обстрілів російськими військами.

Джерело: Офіс Президента

Про це повідомила віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

У Донецькій області з міста Маріуполя заплановано коридор до міста Запоріжжя. За словами Ірини Верещук, уже виїхала колона автобусів для перевезення маріупольців з Бердянська до Запоріжжя. Також прямують вантажні автомобілі з продуктами для пунктів допомоги в Бердянську. Віце-прем’єр-міністр зазначила, що для евакуйованих із Маріуполя громадян, які перебувають у Мангуші, відправлено автобуси для перевезення їх у Бердянськ.

У Київській області також погоджено низку гуманітарних коридорів, зокрема із села Бервиця до міста Бровари.

Як зазначила Ірина Верещук, люди з Бервиці самостійно мають дійти до мосту в селі Мокрець і перейти річку Трубіж у бік вул. Радгоспної, де на них чекатимуть автобуси. Маршрут колони: Бервиця – Мокрець – Заворичі – Калита – Семиполки – Літки – Рожни – Пухівка – Зазим’я – Бровари.

“Мешканці населених пунктів, будь ласка, будьте уважні. Бо відкрити коридори надзвичайно важко, ворог підступно зриває наші домовленості. Прошу, якщо є можливість, то скористайтеся нею саме сьогодні”, – зазначила вона.

З міста Бучі погоджено маршрут до селища Білогородка (Буча – Ворзель – Михайлівка-Рубежівка – Забуччя – Дмитрівка – Капітанівка – Стоянка – Гореничі – Білогородка). 

Із села Богданівка – до міста Бровари (Богданівка – Нова Богданівка – Рудня – Літки – Рожни – Пухівка – Зазим’я – Бровари). 

Із смт Бородянка – до міста Біла Церква (Бородянка – Пісківка – Біла Криниця – Кочерів – Брусилів – Фастів – Біла Церква). 

У Луганській області також погоджено гуманітарні коридори.

Зокрема, з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Попасна до міста Бахмута. 

Також у ці міста запланована доставка продуктів, медикаментів та автобусів для евакуації людей.

У Херсонській області заплановане направлення 14 вантажних автомобілів із гуманітарною допомогою до Херсона.

Ірина Верещук укотре нагадала контактні номери гарячої лінії Національного інформаційного бюро: 1648 та (044) 287-81-65, куди можна повідомити про зниклих безвісти, полонених цивільних осіб та військових.

“Ми продовжуємо працювати над новими маршрутами для гуманітарних коридорів”, – наголосила віце-прем’єр-міністр.

Система Orphus Поделиться на fb