Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили близько півтисячі автомобілів та понад 1700 підозрілих осіб

Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили близько півтисячі автомобілів та понад 1700 підозрілих осіб

Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили 1720 підозрілих осіб, з яких понад 40 людей доставили до відділків поліції для перевірки.

Джерело: поліція Полтавщини

«Працівники територіальних підрозділів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 455 транспортних засобів, встановили 1720 підозрілих осіб. Понад 40 громадян були доставлені до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності», – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Слід відзначити, що більшість громадян, які потрапили до поля зору правоохоронців, порушили обмеження комендантської години.

Це привід нагадати, що в Полтавській області, з 19:00 до 06:00, категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не стосуються випадків, коли необхідно дістатися до сховища під час тривоги! Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Правоохоронці радять чітко виконувати вказівки військових на укріплених контрольно-пропускних пунктах. Порядок дій громадян на блок-посту дивіться у відеопораднику поліції Полтавщини.

Система Orphus Поделиться на fb