Ви тут:
Суспільство Україна 

Міжнародні організації почали виключати зі свого складу російські та білоруські залізниці

Міжнародні організації почали виключати зі свого складу російські та білоруські залізниці

Російські залізниці, білоруську залізницю та їх дочірні компанії виключено з Міжнародного союз залізниць (UIC).

Джерело: УЗ

Про це йдеться в офіційному листі Союзу.

Укрзалізниця наполягає, щоб залізниці ворожих країн було виключено з усіх міжнародних організацій та припинено з ними перевезення вантажів та пасажирів. Цю ініціативу української компанії вже підтримав Альянс нових учасників пасажирських перевезень у Брюсселі ALLRAIL.

У своєму офіційному листі альянс зазначає, що припиняє будь-які відносини з ржд та зробить усе можливе, щоб виключити російську залізницю з усіх міжнародних організацій. 

«Крім того, ми будемо бойкотувати будь-які зустрічі ЄС із залізничними асоціаціями, поки вони не виключать росіян», – йдеться у повідомленні ALLRAIL.

Також Укрзалізниця закликає негайно припинити здійснювати будь-яку іншу співпрацю з ржд та білоруською залізницею: обслуговування та постачання поїздів, вагонів, деталей для залізничної техніки, інфраструктури тощо.

Окрім того, закликаємо виробників залізничного рухомого складу зупинити своїх заводи на території росії та білорусі. Російська та білоруська залізниці – це спільники терористів, адже везуть до України вбивць та військову техніку. Укрзалізниця вдячна всім залізницям які підтримали Україну, та запропонувала тимчасовим переселенцям з нашої держави безкоштовний проїзд у своїх поїздах.

Система Orphus Поделиться на fb