Ви тут:
Комуналка Споживач Суспільство Україна 

Місцеві громади, які приймають внутрішньо переміщених осіб, одержать компенсацію на оплату послуг ЖКГ, – Зеленський

Місцеві громади, які приймають внутрішньо переміщених осіб, одержать компенсацію на оплату послуг ЖКГ, – Зеленський

Бюджети місцевих громад, які приймають внутрішньо переміщених українців із постраждалих від бойових дій районів, отримають компенсацію з державного бюджету на оплату комунальних послуг при розміщенні людей.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у зверненні.

“Для підтримки тих українських громад, які приймають наших переселенців із районів бойових дій уряд ухвалив рішення про компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг при розміщенні людей”, – сказав Глава держави.

За попередньою оцінкою, громади щонайменше десяти областей України отримають кошти від центральної влади, щоб переміщені особи були забезпечені всім необхідним, зазначив Президент.

Читайте також: Час бути ефективними в рутинних справах і віддавати все необхідне для оборони, – звернення Зеленського

Крім того, за словами Володимира Зеленського, Кабінет Міністрів України розробив інструменти для стабілізації цін на пальне.

“На бензин, на дизель. Це робиться не тільки в контексті посівної кампанії, яку потрібно розпочинати, як завжди, дуже швидко, терміново, а й із розрахунку на потреби всіх наших громадян України. Щоб не було дефіциту пального в країні, щоб ціни були стабільними”, – наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що парламент має невідкладно підтримати це рішення голосуванням.

“Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук уже займається організацією відповідного засідання”, – додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, У Полтавській міськраді закликають вчасно сплачувати за комунальні послуги

Система Orphus Поделиться на fb