Ви тут:
Суспільство Україна 

Київ живе під загрозою вторгнення, тому військові укріплюють позиції і готуються дати відсіч агресору, – Кличко

Київ живе під загрозою вторгнення, тому військові укріплюють позиції і готуються дати відсіч агресору, – Кличко

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що місто продовжує функціонувати в умовах можливого вторгнення.

Джерело: Еспресо

Про це він сказав у зверненні.

“Міська влада продовжує забезпечувати життєдіяльність міста. Комунальні служби працюють. Тепло, вода, світло, інтернет в столиці є. Працюють більшість аптек і продуктових магазинів. Але столиця живе під загрозою вторгнення. Тому ми продовжуємо, разом з військовими, теробороною дбати про укріплення Києва. Забезпечуємо наших захисників їжею, спорядженням, яке надходить допомогою від друзів Києва та України”, – повідомив Кличко.

Він зазначив, що місто готується, щоб дати відсіч агресору, “який рветься до серця держави”.

“Під Києвом тривають бої. І зараз столиця допомагає області в евакуації мешканців Гостомеля, Бучі, Ворзеля, Ірпіня. За останніх два дні вдалося вивезти тисячі людей. Місто надає пасажирський транспорт. Київські рятувальники зустрічають людей на залізничному вокзалі. І тих, хто хоче виїхати з Києва, відправляють потягами на Західну Україну”, – додав мер.

Кличко наголосив, що Київ серцем з мешканцями Маріуполя, Миколаєва, Харкова, Херсона, Чернігова, Житомира, інших міст і містечок України.

“Разом ми сильні! Наші військові – відважні герої! Українці – вільна нація. І ми вистоїмо”, – підсумував міський голова.

Система Orphus Поделиться на fb