Ви тут:
Суспільство Україна 

Ізраїль зупинив дію безвізу для України та запровадив електронні дозволи

Ізраїль зупинив дію безвізу для України та запровадив електронні дозволи

Держава Ізраїль запровадила правила в’їзду для громадян України, функцію візи виконуватиме спецдозвіл від МВС.

Про це повідомляє Посольство України в Державі Ізраїль.

У контексті врегулювання проблемних питань, пов’язаних з обмеженнями на в’їзд українців до Ізраїлю та значним суспільним резонансом Посольство висловлює подяку усім, хто підтримує громадян України у ці непрості часи.

В той же час, 13.03.2022 МВС Ізраїлю встановлені такі правила в’їзду для українців в Ізраїль.

1. Встановлено квоту для 5000 громадян України, які зможуть в’їхати в країну. Частину квоти Ізраїль вже прийняв та прийматиме надалі.

2. Прибуття до Ізраїлю та посадка на рейс(и) здійснюються за умови наявності попереднього дозволу МВС Ізраїлю.

3. Якщо громадянин України бажає приїхати до Ізраїлю на запрошення громадянина Ізраїлю, громадянин Ізраїлю зобов’язаний підписати декларацію для запрошеного на сайті Управління з питань народонаселення та імміграції за допомогою електронної анкети за посиланням https://login.gov.il/nidp/saml2/sso?id=usernamePasswordSMSOtp&sid=0&option=credential&sid=0 .

4. Громадяни України, які подають заяву на приїзд до Ізраїлю, мають заповнити електронну заявку на сайті міністерства закордонних справ Ізраїлю за посиланням

https://govforms.gov.il/mw/forms/plitim@mofa.gov.il#!pirteyHamevakesh

5. Відповідь на запит заявника буде надіслана на електронну адресу заявника.

6. Якщо заявник прибув до Ізраїлю на запрошення громадянина Ізраїлю, який проживає в Ізраїлі, запрошений заявник повинен отримати запрошення від громадянина Ізраїлю (як зазначено у пункті 3) перед заповненням заявки (як зазначено у пункті 4).

«Просимо варто врахувати, що МВС Ізраїлю є єдиним уповноваженим органом, який приймає рішення щодо пропуску іноземців, у т.ч. українців на територію країни».

З огляду попередні випадки відмов українцям в перетині кордону або тривалу перевірку підстав в’їзду в країну, що змушувало громадян України годинами чекати результатів перевірок, Посольство наполегливо рекомендує українцям перед поїздкою в Ізраїль врахувати таке:

• Ізраїль не приймає біженців з України;

• Урядом Ізраїлю визначені пріоритетні категорії осіб, що можуть в’їхати в Ізраїль за певних умов (наприклад, подружжя/діти-громадян України та громадян Ізраїлю, які постійно проживають в Україні; громадяни, які раніше подали прохання на возз’єднання сім’ї з громадянами Ізраїлю; члени сімей Ізраїльтян першої лінії спорідненості; нові репатріанти та особи , які мають єврейське коріння);

• Особи, які намагаються в’їхати до Ізраїлю в статусі туристів (наприклад, Ви просто хочете перечекати завершення війни в Ізраїлі чи маєте в Ізраїлі друзів, родичів, які не мають статусу в Ізраїлі) не можуть безперешкодно в’їхати в країну;

• Якщо Ви маєте твердий намір в’їжджати в Ізраїль обов’язково консультуйтесь з ізраїльськими адвокатами, більшість яких наразі надають безкоштовну юридичну консультацію.

Посольство закликає громадян України обов’язково врахувати зазначену інформацію та не в’їжджати в Ізраїль у разі наявності негативної візової історії (наприклад ті особи, які були раніше в Ізраїлі і порушили візовий режим, тобто перебували в країні нелегально. Також врахуйте, що якщо Ваші родичі наразі знаходяться в Ізраїлі нелегально, Вам також буде відмовлено у в’їзді).

Система Orphus Поделиться на fb