Ви тут:
Суспільство Україна 

“Інформація щодо вибіркової мобілізації юристів, бухгалтерів та айтішників – фейк”, – Ганна Маляр

“Інформація щодо вибіркової мобілізації юристів, бухгалтерів та айтішників – фейк”, – Ганна Маляр

Днями почала з’являтися інформація про те, що людей так званих інтелектуальних спеціальностей мобілізовують та нібито навмисно відправляють на передову. 

Джерело: 24 канал

Як розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, інформація щодо вибіркової мобілізації юристів, бухгалтерів та айтішників – це фейк.

За її словами, таку інформацію поширюють для того, щоб підривати довіру українців до дій та рішень військово-політичного керівництва держави.

“Що насправді відбувається. Верховний Головнокомандувач ставить перед ЗСУ задачу по певній кількості осіб, які потрібно мобілізувати. Далі ЗСУ розподіляють, скільки сьогодні для оборонної дій потрібно тих чи інших військово-облікових спеціальностей”, – зауважила Маляр.

Далі, виходячи з цього, територіальні центри комплектування формують навчання.

“Потрібно зрозуміти, що стільки юристів, бухгалтерів чи айтішників зараз для фронту не потрібно”, – зазначила Маляр.

Маляр наголосила, що сьогодні все відбувається у складним умовах, не тому що хтось хоче порушити права українців чи створити у державі безлад. Це пов’язано з війною та складною ситуацією в Україні. Заступниця глави Міноборони закликала не поширювати не перевірену інформацією та не сіяти паніку.

Система Orphus Поделиться на fb