Ви тут:
Суспільство Україна 

До кінця березня сплатити комунальні послуги через Укрпошту можна з 50% знижкою

До кінця березня сплатити комунальні послуги через Укрпошту можна з 50% знижкою

З 15 березня по 1 квітня 2022 року Укрпошта вдвічі знизила комісію за оплату комунальних послуг у відділеннях. 

Раніше в Укрпошті діяла акція “Щасливі години”, коли в першій половині дня діяли знижки на комісію на оплату комунальних послуг.

Проте в компанії, щоб фінансово підтримати клієнтів в цей складний період, і дати всім, в кого є можливість, оплатити комунальні платежі, вирішено продовжити дію акції на повний день до кінця березня, повідомили у пресслужбі компанії. 

“Економіка країни має функціонувати на всіх рівнях. І допомогти в цьому може кожен з нас, сплативши комунальні, перерахувавши податки, замовивши товар чи послугу в підприємця. Окупант хоче бачити Україну, паралізовану страхом, тому ми все маємо зробити для того, щоб країна працювала і рухалася ще інтенсивніше, ніж до війни. Ми в Укрпошті сприяємо цьому, як можемо: відкриваємо відділення, відновлюємо послуги, надаємо свої відділення і транспорт для гуманітарних потреб тощо. Сьогодні ще одна ініціатива, направлена на укріплення економіки – до 1 квітня у відділеннях Укрпошти можна оплатити комунальні платежі зі знижкою 50% на комісію. Це обійдеться нам в кілька мільйонів, але таке рішення необхідне і правильне. Тому закликаю всіх скористатися послугою і вчасно оплатити платіжки за лютий”, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський 

На 15 березня в Укрпошті працює 4 799 відділень. Окрім цього на маршрути, де це безпечно, виїжджають пересувні відділення.

Укрпошта працює майже в усіх областях. В регіонах, де активні воєнні дії, з певними обмеженнями. Актуальну інформацію про роботу відділень Укрпошти можна перевірити за посиланням.

Система Orphus Поделиться на fb