Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У “Полтаватеплоенерго” через відсутність щеплення проти COVID-19 відсторонили трьох працівників

У “Полтаватеплоенерго” через відсутність щеплення проти COVID-19 відсторонили трьох працівників

Попри складну ситуацію на ринку природного газу та нові виклики, пов’язані з необхідністю протидіяти поширенню COVID-19, опалювальний сезон в Полтаві та 4-х райцентрах області триває у штатному режимі.

Цього року, на відміну від попередніх періодів, комунальні теплоенергетики Полтави вперше потрапили в ситуацію, коли держава вимагає відстороняти невакцинований проти COVID-19 персонал від виконання своїх посадових обов’язків. 

“На 31 січня 2022 року, коли набув чинності наказ КМУ України, із 950 працівників “Полтаватеплоенерго”, які забезпечують діяльність підприємства в опалювальний період, довелося відсторонити менше 1% — 9 осіб. Проте, вже на ранок сьогоднішнього дня кількість відсторонених від роботи через відсутність у них щеплення проти COVID-19, скоротилася до 3-х осіб”, – повідомили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

Варто зазначити, що “Полтаватеплоенерго” належить до підприємств критичної інфраструктури міста — тому воно повинно, за будь яких обставин та епідеміологічних загроз, упродовж всього опалювального сезону безперебійно забезпечувати містян тепловою енергією. 

 

Перейти до вмісту