Ви тут:
Суспільство 

Розпочався відбір до 15-го Відкритого Університету Реформ

Розпочався відбір до 15-го Відкритого Університету Реформ

Центр демократії та верховенства права оголошує про початок відбору на 15 набір Відкритого Університету Реформ для майбутніх реформаторів та реформаторок.

Про проєкт:

Відкритий Університет Реформ – це освітній проєкт для студентів та молодих людей віком до 25-ти років про реформи в Україні, перспективи та проблеми їх втілення, а також навички, необхідні майбутнім творцям реформ.

Проєкт включає суботні лекції з відомими реформаторами України та небайдужими активістами, тренінги з особистісного розвитку та можливість реалізувати власний проєкт з командою вурівців. А втілити отримані знання учасники зможуть на стажуваннях у громадських організаціях чи державних органах.

Формат навчання:

Онлайн. На жаль, через високий рівень захворюваності на COVID-19 ми поки що не можемо повернутись до режиму офлайн, але обіцяємо, що онлайн буде ще краще!

Тривалість навчання:

ВУР-15 розпочнеться вже 5 березня та триватиме до 28 травня, тому сесія та навчання в університеті точно не постраждають.

Що ще важливо знати?

• Навчання безкоштовне.

• Брати участь може зацікавлена проактивна молодь з усієї України.

• Навчання відбуватиметься щосуботи. Проте тренінги можуть проходити також у вівторок.

• Відбір проводимо на конкурсній основі. Усі кандидати отримають листа з подальшою інструкцією.

• Якщо маєш питання – пиши на [email protected]. Тема листа “Запитання ВУР-15”.

•Подати заявку ви можете за цим посиланням! Після цього на всіх охочих очікує етап співбесід. Дедлайн подання заявок – 20 лютого 2022 року (23:59).

Сторінки ВУР:

Facebook

Instagram

Перейти до вмісту