Ви тут:
Суспільство Україна 

Через регулярні обстріли закрили КПВВ “Щастя”, – штаб ООС

Через регулярні обстріли закрили КПВВ “Щастя”, – штаб ООС

Через регулярні обстріли призупинено функціонування КПВВ “ЩАСТЯ”.

Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС.

“Російсько-окупаційні війська весь час демонструють своє нехтування гуманітарними потребами, здоров’ям та життям мирних українських громадян, які змушені перебувати під тимчасовою окупацією та постійно перетинати лінію розмежування. Не дотримуючись домовленостей про припинення вогню, минулої доби 19.02.22, тричі з мінометів та станкових протитанкових гранатометів прицільно обстріляли КПВВ “ЩАСТЯ”. Командування Об’єднаних сил наголошує, що обстріл КПВВ “ЩАСТЯ” є порушенням норм міжнародного гуманітарного права. Такі дії російсько-окупаційних військ ставлять під загрозу життя та здоров’я як мирного населення, так і персоналу, який здійснює свою діяльність на КПВВ”, – йдеться у повідомленні.

Командувачем Об’єднаних сил було прийнято рішення щодо тимчасового припинення пропуску осіб і транспортних засобів через КПВВ “Щастя” з 8 години 20 лютого 2022 року на період існування загрози.

“Враховуючи загострення ситуації, недотримання російсько-окупаційними військами домовленостей про припинення вогню та неможливістю гарантувати безпеку цивільному населенню в межах дорожнього коридору КПВВ “ЩАСТЯ”, усвідомлюючи реальну загрозу для життя та здоров’я осіб, які перетинають лінію розмежування, командувачем Об’єднаних сил прийнято рішення щодо тимчасового припинення пропуску осіб і транспортних засобів через КПВВ «ЩАСТЯ» з 8 години 20 лютого 2022 року на період існування загрози. Звертаємось до громадян з проханням врахувати цю інформацію під час планування своїх поїздок”, – зазначили у пресцентрі штабу ООС.

Перейти до вмісту