Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

300 великих та малих підприємств надали допомогу теробороні Полтавщини

300 великих та малих підприємств надали допомогу теробороні Полтавщини

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ПОВА організував збір необхідних речей для оборони серед ФОП, великих та малих підприємців.

Про це повідомили у Полтавській обласні військовій адміністрації.

Понад 40 підприємств області надали медикаменти за 50 найменуваннями – це аптечки, препарати для припинення кровотечі, знеболювальні, антибіотики, перев’язувальні матеріали, антисептики та багато іншого. Їх передають підрозділам тероборони та лікарням.

Крім того бізнес займається організацією харчування та забезпечення сухпайками і водою наших оборонців. Зокрема Глобинський м’ясокомбінат надав понад тону м’ясопродуктів.

Також силами бізнесу зібрано: буржуйки, аптечки, теплі речі для захисників та шкарпетки (понад 10000 пар), мішки для піску (понад 5000 шт), пісок та шини для укріплень, будматеріали; протитанкові їжаки та метал для них, паливо та мастило, ліхтарі, кабель, рації.

Приватні підприємці зайнялися відновленням бомбосховищ, виготовленням коктейлів Молотова та інгредієнтів, допомагають у перевезенні автотранспортом, в тому числі вантажним; а також допомагають у розміщенні переселенців.

Система Orphus Поделиться на fb