Ви тут:
Спорт Суспільство 

Збірна України у березні зіграє матчі першого раунду відбірного плей-оф до чемпіонату світу-2023

Збірна України у березні зіграє матчі першого раунду відбірного плей-оф до чемпіонату світу-2023

Після завершення попереднього раунду ЄВРО-2022, визначився рейтинг команд, що посіли місця з 13-го по 24-е, а також їх шлях у кваліфікації чемпіонату світу-2023.

Як повідомляє Федерації гандболу України, збірні Словенії, Білорусі, Словаччини, Португалії, Австрії, Литви, Північної Македонії, Боснії і Герцеговини та України, які посіли на Євро 16 – 24 місця зіграють у 1-му раунді відбірного плей-офф.

Ці дев’ять команд приєднаються до Швейцарії, а також до восьми збірних, що вийшли з групової стадії відбору. Ці вісім команд – це Греція, Бельгія, Фінляндія, Естонія, Румунія, Ізраїль, Фарерські острови та Італія.

18 команд-учасниць 1-го раунду відбірного плей-оф будуть поділені на 9 пар і в двоматчевих протистояннях у березні розіграють 9-ть путівок до 2-го раунду відбірного плей-оф. Жеребкування пар відбудеться у Будапешті 29 січня о 14.30 за українським часом.

Тим часом збірні Чехії, Сербії та Угорщини, що фінішували на Євро на 13-й, 14-й та 15-й позиціях, напряму потраплять до 2-го етапу відбірного плей-оф. До них приєднаються команди, що посядуть на Євро 4 – 12 місця – за винятком господарів чемпіонату світу-2023 Польщі та Швеції, а також чинних чемпіонів світу – Данії.

9-ть переможців 1-го раунду відбірного плей-оф та 9-ть команд, які напряму потраплять до 2-го раунду відбірного плей-оф зіграють за дев’ять путівок на чемпіонат світу-2023 року.

Система Orphus Поделиться на fb