Ви тут:
Суспільство Україна 

З початку року на пожежах в Україні загинули 147 людей

З початку року на пожежах в Україні загинули 147 людей

Вже котрий тиждень показник трагічних випадків у житловому секторі країни вражає стабільно високими показниками.  

Джерело: ДСНС

За 19 днів нового року в країні трапилося 2 501  пожежа, із них у житловому секторі   – 1 541  пожежа, внаслідок яких загинуло 147 осіб і постраждало 95.

Лише за останню добу трапилося 150 пожеж, із них  89 – у житловому секторі, в яких загинуло 12 громадян, постраждало – четверо.

Тож, заважаючи на вкрай невтішну та трагічну статистику, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

“Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань!”, – йдеться у зверненні.

Зокрема:

  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо;
  • не паліть у ліжку;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
  • подбайте про справність печей та обігрівальних приладів.
Система Orphus Поделиться на fb