Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року на Полтавщині податківці перевірили понад 1000 суб’єктів господарювання

З початку року на Полтавщині податківці перевірили понад 1000 суб’єктів господарювання

Підрозділами управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області за 2021 року здійснено 1067 перевірок суб’єктів господарювання, в тому числі планових – 110, позапланових – 957.

Джерело: Головне управління ДПС у Полтавській області

За повідомленням заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталії Новоженіної, за результатами перевірок минулого року до державного бюджету донараховано узгоджених та неузгоджених податкових зобов’язань – 249,1 млн. гривень. Із донарахованих за актами перевірок сум до державного бюджету надійшло – 153,7 млн. гривень.

Крім того, за результатами контрольно – перевірочної роботи:

– зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 206,5 млн.грн. внаслідок чого упереджено несплату податку на прибуток на – 37,2 млн. гривень.

– cума зменшеного від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ склала – 11,7 млн. гривень.

– cума ПДВ, заявлена до відшкодування з бюджету, яку зменшено за результатами перевірок склала – 61,3 млн. гривень.

Також у минулому році проведено 1310 фактичних перевірок.

За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано штрафних (фінансових) санкцій на суму 74,6 млн. гривень.

За результатами перевірок, по яких наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 7,96 млн. грн., що на 5,12 млн. грн. більше, ніж у 2020 році (2,84 млн. гривень).

Крім того, Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування – цивілізованого способу легалізації доходів. Більш детальна інформація за посиланням.

Телефони для консультацій з даного питання розміщені за посиланням.

Система Orphus Поделиться на fb