Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Вперше у Полтаві відбудеться ідеатон

Вперше у Полтаві відбудеться ідеатон

Тривалий час Мережа захисту національних інтересів “АНТС” збирала ідеї від найактивніших українців, які переймаються проблемами своєї громади, і мають круті інноваційні рішення для покращення життя в цих громадах. Найбільш значущі проєкти обиратиме експертна комісія на ідеатоні у Полтаві, щоби втілити їх в життя і профінансувати.

21 січня о 10:30 в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес 16 учасників з різних міст і селищ України приїдуть до Полтави і разом з менторами доопрацюють власні ідеї для вирішення реальних проблем у своїх громадах, а також запрезентують їх перед відбіркової комісією.

“Ми розглянули 105 поданих заявок від учасників з усієї України в рамках всеукраїнського проєкту HALLI  – інкубатору для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні, щоб разом з активними змінотворцями “дошліфувати” найцікавіші задуми від ідеї до проєкту. Найкращі отримають 5000 $ на реалізацію найцікавішої ідеї”, – розповіла менеджерка та менторка проєкту HALLI – Марія Голуб.

“При розробці проєкту HALLI ми очікували, що процес реформи децентралізації сформує потенціал до розвитку та інновацій місцевих лідерів у сотнях громад в різних куточках України. Ми хотіли знайти цих лідерів з яскравими інноваційними ідеями та дати їм поштовх до розвитку, втілення проєктів. І ми не розчарувались! Десятки інноваторів та лідерів громад презентували блискучі ідеї, різні шляхи вирішення проблем громадян, інноваційні рішення. Для них участь в таких заходах – це вже перемога. Адже серед поважних членів відбіркової комісії, серед менторів та учасників, вони знайдуть однодумців та майбутніх партнерів. А завдяки HALLI – популяризують та масштабують свої проекти”, – зазначив учасник відбіркової комісії, член ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” Остап Єднак.

Ідеатон проводитиметься у форматі воркшопів з попередньо відібраними командами із менторами та експертами у заданій темі та суміжних сферах знань для вдосконалення і перевірки запропонованих ідей та спроможності команд до впровадження проєкту. 

Ментори, які навчатимуть учасників на ідеатоні в Полтаві:

Олександра Горчинська – координаторка розвитку CDTO в громадах, директорат регіональної цифрової трансформації Міністерства цифрової трансформації України.

Тарас Бик – директор з питань зв’язків із владою Wooden Horse Strategis.

Жанна Соловйова – виконавча директорка громадської організації «Сучасний формат».

Володимир Шнайдер – IT компанія ELEKS. 

Учасники відбіркової комісії: 

Василь Задворний – Генеральний директор Державного підприємства “Прозорро”, яке адмініструє та розвиває електронну систему публічних закупівель. Має 10-річний досвід роботи в IT-індустрії.

Нік Білогорський – експерт з кібербезпеки, інвестор та громадський діяч, директор з безпеки Google та засновник громадської організації Nova Ukraine.

Антон Мартинов – засновник проєкту Audiobooks.ua, засновник платформи «Лабораторія» та Librarius.

Алекса Чопівська – директорка програм зі світової економіки в Інституті Аспена.

Мар’яна Каганяк – експертка у сфері міжнародних економічних відносин, керівниця Офісу з просування експорту у 2015-2018 роках при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, співзасновниця програми SheExports.

Дмитро Карабчук – кандидат сільськогосподарських наук, виконавчий директор ГО природоохоронного спрямування “Лісові ініціативи і суспільство”.

Ганна Гопко – народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах у 2014-2019, Голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС”.

Запрошені гості заходу:

Олександр Лемешко – перший заступник голови Полтавської обласної ради.

Система Orphus Поделиться на fb