Ви тут:
Суспільство 

Влада США може заборонити ввезення в Росію будь-якої електроніки, – ЗМІ

Влада США може заборонити ввезення в Росію будь-якої електроніки, – ЗМІ

Видання New York Times розкрило подробиці про санкції, які можуть ввести США щодо Росії у разі військової та політичної агресії в бік України.

Як повідомляє New York Times, адміністрація Байдена разом із союзниками розробляє цілий набір фінансових, технологічних і військових санкцій проти Росії. Зокрема, якщо влада США вважатиме, що Росія зазіхає на територіальну цілісність України, вона заборонить експорт до країни-агресора будь-яких електронних пристроїв, які містять компоненти, зроблені або спроєктовані в США. За їхніми словами, нові санкції набудуть чинності через кілька годин у випадку вторгнення в Україну.

Заборона стосуватиметься не тільки американських виробників, але і компаній, які виробляють продукцію з американськими компонентами, технологіями та програмним забезпеченням в інших країнах (наприклад, в Південній Кореї і Європейському Союзі).

Не виключено, що адміністрація президента США спробує знайти важелі впливу і на Китай, де виробляється велика частина товарів.

Буде заборонено ввозити в Росію мобільні пристрої (в тому числі смартфони та планшети), комп’ютери, побутову техніку та інші категорії товарів. Раніше вважалося, що заборона може торкнутися смартфонів тільки виробництва Apple, але тепер очевидно, що і Samsung не зможе ввозити свою продукцію.

Система Orphus Поделиться на fb