Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Відсьогодні Івано-Франківська область перебуває у “червоній” зоні карантину

Відсьогодні Івано-Франківська область перебуває у “червоній” зоні карантину

24 січня Івано-Франківщина перейшла з “помаранчевої” зони карантинних обмежень до “червоної”.

Джерело: Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Відтепер у Івано-Франківській області заборонено роботу закладів громадського харчування, крім адресної доставки та замовлень; закладів освіти, у яких повністю вакциновані менш ніж 100% співробітників; ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо; закладів освіти, крім дитячих садків та початкових класів шкіл; непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів; закладів культури; проведення масових заходів.

Обмеження не діють, якщо 100% співвробітників і відвідувачів матимуть обидві дози щеплення від коронавірусу та “зелений” COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування або експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

При цьому заборонено роботу закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває понад 50% здобувачів освіти та співробітників; перебування на вулицях без документів, що засвідчують особу; самовільно залишати місце самоізоляції або обсервації. Ці обмеження не скасовують навіть у випадку наявності COVID-документів.

Система Orphus Поделиться на fb