Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: у 2022 році на Полтавщині за кошти ДФРР реалізують 19 проєктів

“Велике будівництво”: у 2022 році на Полтавщині за кошти ДФРР реалізують 19 проєктів

Цього року у Полтавській області у межах програми “Велике будівництво” та за кошти державного фонду регіонального розвитку планують реалізувати 19 проєктів, частину з них — розпочали минулого року.

Про це повідомила під час апаратної наради т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Олена Онупко.

Серед перехідних проєктів – будівництво басейну в Миргороді, реконструкція історико-культурного центру “Більськ” та Кременчуцького онкодиспансеру.

“У межах програми “Велике будівництво” та за кошти ДФРР в області реалізують 19 об’єктів. Наразі продовжуємо реконструкцію онкодиспансеру. Загальна кошторисна вартість — 201,8 млн грн, залишкова на початок 2022 року — 139,9 млн грн. Період реалізації — 2021-2023 роки. Будівельна готовність на 1 січня 2022 року — 55%. Цього року буде спрямовано близько 26 млн грн із ДФРР. Наразі з обласного бюджету виділено 3 млн грн. Також плануємо залучити державну підтримку“, – зазначила Олена Онупко.

Щодо реконструкції історико-культурного центру “Більськ”, будівельна готовність — 62%.

“Загальна кошторисна вартість — 39,9 млн грн, залишкова — 12,7 млн грн. Минулого року проєкт реалізували за кошти ДФРР. Було освоєно 18 млн грн ДФРР та 2,5 млн грн з обласного бюджету. Цього року буде спрямовано з ДФРР близько 5 млн грн, з обласного — 7,7 млн грн (наразі виділено 5 млн грн)”, – додала Олена Онупко.

За словами Олени Онупко, цього року планують капітально відремонтувати дитсадок “Ромашка” у Котельві, ясла-садок “Сонечко” у Нехворощанській громаді, Андріївську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІІ ступенів, Лохвицьку гімназію №1, Щербанівський ліцей, Полтавську спеціалізовану школу-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів.

Також у межах програми “Велике будівництво” протягом 2022 року планують збудувати спортмайданчик у Розсошенцях, спортивно-ігрові майданчики Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського, реконструювати будівлі дитячо-юнацької спортивної школи “Олімпійські надії” та стадіон “Нові Санжари”.

Т.в.о голови Дмитро Лунін наголосив, що будівельні роботи на об’єктах мають розпочатися вчасно.

Система Orphus Поделиться на fb