Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Велодоріжки, дороги, лікарня і школа: які об’єкти у Миргороді потрібно реконструювати

Велодоріжки, дороги, лікарня і школа: які об’єкти у Миргороді потрібно реконструювати

У рамках фінансової угоди “Програма з відновлення України”, яка підписана між Україною та Європейським інвестиційним банком, триває відбір проєктів. Цьогоріч Програмою передбачено 340 мільйонів євро, які спрямовані на проєкти з відновлення шкіл, дитячих садочків, медичних і спортивних закладів та інших об’єктів соціальної інфраструктури.

Миргород співпрацює з Європейським Інвестиційним банком з  2019 року. У місті реалізуються 2 проєкти в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка фінансується цією інституцією. Це реконструкції Центру естетичного виховання та старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв загальною вартістю 68,1 млн. грн, з них залучені кошти – 46,9 млн. грн.  Упродовж 2021 року продовжилися роботи по реконструкції старої будівлі школи № 1 та розпочато роботи по реконструкції Центру естетичного виховання. Роботи по обох об’єктах на завершальній стадії, ведуться внутрішні оздоблювальні роботи, повідомили у Миргородській міськраді.

На поточний рік у громаді є підготовлена документація для подальшого подання на конкурсний відбір до “Програми з відновлення України”. Ці проєкти відповідають вимогам даної програми та є важливими для громади:

1. Нове будівництво велодоріжок по вул.Гоголя (від перехрестя з вул. Шевченка до перехрестя  з вул. Гурамішвілі) в м. Миргород Полтавської області.

2. Капітальний ремонт автошляхопроводу в м. Миргород Полтавської області

3. Реконструкція дороги по вул. Гоголя (на ділянці від вул. Гурмашвілі до вул. Київської) в м. Миргород Полтавської області

4. Реконструкція комунального некомерційного підприємства “Миргородська лікарня інтенсивного лікування” по вул. Гоголя,172, м. Миргород Полтавської області.

5. Реконструкція будівлі Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка по вул.Гоголя, 90 м.Миргород Полтавської області.

Під час підготовки пакетів документів провели обговорення та консультації з різними групами населення, працівниками закладів, громадськими активістами, вразливими та маргіналізованими користувачами, місцевими громадськими організаціями.

Комплексні проєкти розраховано на кількарічну реалізацію та передбачають співфінансування з місцевих та обласних бюджетних громад.

Система Orphus