Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні запустили мультимедійну виставку про відому мелодію “Щедрик”

В Україні запустили мультимедійну виставку про відому мелодію “Щедрик”

Міністерство закордонних справ України у рамках масштабної кампанії “Щедрик: магія Різдва” запустило мультимедійну виставку “Щедрик: виставка” про шлях української мелодії від фольклорної пісні до відомого на весь світ різдвяного гімну.

Виставка – це сучасна мультимедійна інсталяція від PHOTINUS studio. Через звук, проєкції, анімації та кінетичні об’єкти виставка розказує історію “Щедрика”, йдеться на фейсбук-сторінці МЗС.

“Уже сотню років “Щедрик” виконує важливу дипломатичну місію: в період Різдвяних свят українська мелодія у англомовній версії Carol of the Bells лунає по всьому світу і знайомить іноземців з багатою українською культурою. Цього року ми запустили кампанію, щоб розказати про історію головної мелодії Різдва, яку Україна подарувала світові. Наступного року ми продовжимо кампанію за кордоном, щоб якомога більше іноземців дізнались про історію Щедрика, Україну та її культуру”, – зазначила генеральна директорка Директорату публічної дипломатії та комунікацій Ірина Боровець.

Музей розташований на вул. Васильківській, 1 у Голосіївському районі столиці. Виставку можна буде відвідати 12–16 січня з 12:00 до 19:00. Вхід — вільний, з дотриманням карантинних вимог.

Система Orphus