Ви тут:
PROвсе Суспільство 

В Україні розробляють протидронову електромагнітну зброю

Українські фахівці розробляють протидронову електромагнітну зброю

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» розмістило на своєму YouTube-каналі відеодайджест за підсумками 2021 року — у відео тривалістю трохи більш як 10 хвилин можна побачити декілька перспективних новітніх розробок, зокрема протидронову електромагнітну зброю й БПБ (боєприпас, що баражує, або баражуючий боєприпас).

Як повідомляє ITC.ua, найцікавішою виглядає поки що безіменний генератор імпульсного електромагнітного випромінювання, який вже пройшов перші польові випробування. Його призначення — протидія БПЛА.

“Генератор (прототип на відео має дуже великі розміри та перевозиться тягачем із напівпричепом) здатен випромінювати електромагнітний імпульс, який здатен вивести з ладу БПЛА. Відео містить кадри з випробування установки на дроні, схожому на DJI Phantom. На жаль, інших подробиць наразі немає. Повідомляється лише, що наразі триває доопрацювання конструкції генератора”, – йдеться у повідомленні.

 

Читайте також: СБУ викрила підпільну зброярню, яку обладнали під вивіскою “ремонт побутової техніки”

Ще один цікавий проєкт (також поки без власної назви) — створення перспективних баражуючих боєприпасів та БПЛА, призначених для ураження широкого діапазону цілей з застосуванням сучасної схеми бойового використання. Наразі проєкти БПБ та БПЛА знаходиться на ранній стадії розробки.

Система Orphus Поделиться на fb