Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні проведуть масові навчання для цивільного населення на випадок надзвичайної ситуації

В Україні проведуть масові навчання для цивільного населення на випадок надзвичайної ситуації

Міністерство внутрішніх справ України проведе тренування для населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Вони пройдуть у різних регіонах країни. Наразі в Україні перевірять роботу систем цивільної безпеки у населених пунктах.

Про це повідомив під час зустрічі з представниками ветеранських організацій міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, зазначили у ДСНС України.

“До навчань будуть залучені кращі фахівці та інструктори ДСНС, НПУ, НГУ та ДПСУ. Акцент буде зроблено на питанні безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами. Всі інструктори проходили потужні навчання за кордоном, у Британії, США, Канаді, Польщі та ін. країнах”, – зазначив Денис Монастирський.

Т.в.о. Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук розповів, що ДСНС уже розпочало підготовку до цих навчань.

“В онлайн-режимі було зібрано Державну комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, для того, щоб органи влади на місцях глибше зрозуміли зміст навчань. Разом ми проговорили основні питання: оповіщення, порядок використання захисних споруд, евакуацію. Все це найелементарніше, що потрібно для нормального функціонування системи цивільного захисту”, – зазначив Сергій Крук.

Фото: ДСНС

Система Orphus Поделиться на fb