Ви тут:
Суспільство Україна 

Управителів багатоквартирних будинків призначатимуть за конкурсом: Рада прийняла за основу проєкт Закону

Управителів багатоквартирних будинків призначатимуть за конкурсом: Рада прийняла за основу проєкт Закону

Парламент підтримав законопроєкт, який дасть змогу вчасно провести конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків

Народні депутати прийняли за основу проект Закону про внесення змін до розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про житлово-комунальні послуги” (№ 6103), повідомили у Telegram-каналі ВРУ.

“Метою законопроекту є вчасне призначення управителя багатоквартирного будинку для всіх будинків на території України, шляхом оголошення та проведення конкурсу”, – йдеться у повідомленні.

У Telegram-каналі Мінрегіону додали, що це стосується будинків, які не визначилися з формою управління та до 1 травня 2021 року не провели такий конкурс.  

“Цим законопроєктом встановлюється строк, протягом якого ОМС має обов’язково провести конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків. Адже чинним законодавством цей строк не визначено. Наразі у деяких багатоквартирних будинків співвласники займають інертну позицію – не створено ОСББ та не обрано управителя. Проте це важливо, адже управитель забезпечує належне утримання спільного майна, прибудинкової території, займається задоволенням господарсько-побутових потреб мешканців тощо”, – наголосила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що в Україні буде створено онлайн-систему з надання комунальних послуг.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb