Ви тут:
Суспільство Україна 

Українці можуть витрачати “ковідну тисячу” на ліки вже у січні, – рішення Уряду

Українці можуть витрачати “ковідну тисячу” на ліки вже у січні, – рішення Уряду

В Україні розширили дію програми “єПідтримка”. Відтак з 24 січня двічі вакциновані громадяни зможуть витратити тисячу гривень на придбання ліків.

Джерело: “24 канал

Відповідне рішення схвалили під час засідання уряду, яке відбулося у середу, 19 січня.

“24 січня повністю вакциновані українці віком від 60 років зможуть витратити 1000 грн на ліки. Сьогодні Уряд ухвалив необхідні для цього рішення”, – про це повідомив Денис Шмигаль.

“Також плануємо розширити програму на дітей віком від 12 до 17 років. Для цього оформили відповідне протокольне доручення”

Міністерство охорони здоров’я вже спростило доступ підлітків до вакцинації проти COVID-19. Відтепер не потрібна обов’язкова наявність усіх щеплень.

Українці віком 60+ зможуть придбати за кошти програми єПідтримка ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Купити можна буде будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього. 

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років. 

За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці. Наприклад, не можна буде купити препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.

 

 

Система Orphus Поделиться на fb