Українець Стаховський несподівано програв на старті кваліфікації Australian Open

Сергій Стаховський вже у першому раунді кваліфікації Australian Open завершив свій виступ.

Як повідомляє 24 канал, український тенісист поступився американцю Джеффрі Джону Вулфу.

Тенісисти провели на австралійському корті 1 годину 22 хвилини. Американцю знадобилось два сети, щоб вибити українця з кваліфікації.

36-річний Стаховський ніяк не міг впритул наблизитись до суперника у рахунку. У першій партії Сергій програв один гейм на своїй подачі та у підсумку віддав сет Вулфу – 6:3.

Трохи більший бій українець дав у другому сеті, який став останнім у зустрічі. Стаховський навіть лідирував у рахунку 2:4. Але чотири поспіль програні гейми не дозволили йому зрівнятись рахунок за партіями – 6:4 перемога представника США.