Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Україна найближчими роками може вивести на орбіту 8 супутників

Україна найближчими роками виведе на орбіту 8 супутників

Згідно з Загальнодержавною цільовою науково-технічною космічною програмою на 2021-2025 роки Україна має запустити на орбіту вісім супутників.

Як повідомляє Еспресо, про це заявив голова Державного космічного агентства Володимир Тафтай.

“У програмі є три магістральні напрями – створення космічних систем спостереження Землі та потужної ракетної техніки, впровадження новітніх космічних технологій на ринку послуг та масштабний R&D. Конкретніше: вісім українських супутників на орбіті – один апарат середньої просторової розрізненості, шість апаратів – високої (1 м) та один – надвисокої (0,5 м)”, – розповів він.

Володимир Тафтай зауважив, що програма передбачає створення ракетно-космічних комплексів важкого класу (Зеніт-7Н), ракети-носія середнього (“Циклон-4М”) та легкого (“Циклон 1”) класів, розробка комплексу надлегкого класу.

Читайте також: Супутники Starlink можна побачити вночі неозброєним оком

Також заплановані серійне виготовлення складових ракет-носіїв “Антарес” та “Вега”, створення космічних систем моніторингу навколоземного космічного простору, апаратів для дослідження іоносфери та атмосферного аерозолю, новітніх приладів для участі у міжнародних проєктах спільно з NASA та Європейським космічним агентством.

Система Orphus Поделиться на fb