Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У SpaceX виникли проблеми з новими стартами Starship

У SpaceX виникли проблеми з новими стартами Starship

Останнім часом відбуваються постійні перенесення першого орбітального польоту прототипа космічного корабля.

Як повідомляє Space News, раніше глава SpaceX Ілон Маск говорив, що перший орбітальний політ точно не відбудеться до кінця 2021 року. Проблема була все у тій же екологічній експертизі, яку проводить Федеральне управління цивільної авіації (Federal Aviation Administration, FAA), а точніше – у швидкості її робити. FAA отримало понад 18 тисяч письмових звернень від громадян і їй потрібний був час, щоб цю інформацію опрацювати.

Невдовзі з’явилася нова заява Маска. Мільярдер говорив, що сподівається провести у грудні 2021 року кілька тестів й здійснити перший орбітальний запуск Starship уже в січні 2022 року. Статичні вогневі випробування та інші тести проводилися у грудні 2021 року успішно. Але тепер точно зрозуміло, що у січні 2022 року орбітальний політ не відбудеться.

У FAA заявили 28 грудня 2021 року, що Управління не встигає виконати експертизу у зазначений термін до 31 грудня 2021 року. “Не встигає” – це слабо сказано, адже FAA повідомило, що їм потрібно ще щонайменше два місяці. Затримка знову пов’язана з тим, що Управління цивільної авіації не встигає опрацювати тисячі коментарів, які отримали від громадян. Тому можна сміливо говорити, що перший орбітальний політ відбудеться точно не раніше березня 2021 року.

Система Orphus Поделиться на fb