Ви тут:
Суспільство Україна 

У разі вторгнення Росії спрацює система оповіщення, – Олексій Данілов

У разі вторгнення Росії спрацює система оповіщення, – Олексій Данілов

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов заявив, що в разі нового нападу Росії на Україну громадян поінформують через систему оповіщення. 

Джерело: УП

Про це Данілов сказав на брифінгу після засідання РНБО.

“Ми не бачимо жодних підстав для того, щоб сьогодні були твердження про повномасштабний наступ на нашу країну. Це неможливо зробити навіть фізично (…).  У разі необхідності у нас є система оповіщення, ми нічого приховувати не будемо. Ви бачите, що ми всі процеси виносимо на ваш розсуд”, – сказав Данілов.

Данілов зазначив, що з 30 жовтня 2021 року західні ЗМІ публікують дані про нарощування військової міці Росією біля кордонів України, але багато інформації не підтверджується.

Журналіст перепитав, чи планується роз’яснювальна робота з населенням, як себе поводити в разі нападу, чи проводять профілактичні огляди захисних споруд, бомбосховищ та системи оповіщення. Данілов чітко не відповів.

Але секретар РНБО заперечив, що система оповіщення – це, як колись, “рупор на все місто звучить”, як сказав журналіст.

“У нас є система оповіщення, яка працює зовсім в інший спосіб, а не так, як Ви кажете. У разі необхідності… вона знаходиться в абсолютно робочому стані. Як вона перевіряється? Фахівці постійно цим питанням займаються. У нас немає великого бажання роздмухувати цю ситуацію і лякати наше суспільство”, – сказав Данілов.

Система Orphus Поделиться на fb