Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві зростає захворюваність на covid-19, – міськрада

У Полтаві зростає захворюваність на covid-19, – міськрада

З 10 січня у Полтаві зростає захворюваність на коронавірусну інфекцію.

Джерело: Полтавська міська рада

“Помітне зростання кількості випадків виявлення коронавірусної хвороби, у середньому щоденно до 130 хворих. За його словами, на сьогодні залишається актуальним забезпечення та контроль дотримання протиепідемічних заходів. Особливо це стосується закладів, у яких проводяться масові заходи та торговельних мереж”, – розповів заступник міського голови Євген Ричка.

За словами заступника директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради Лариси Ухналь, на сьогодні на коронавірусну хворобу на території громади хворіє 983 особи, з них на стаціонарному лікуванні знаходиться 80 пацієнтів. На амбулаторному етапі продовжується активне використання кисневих концентраторів. Сьогодні таку терапію вдома отримують 45 пацієнтів.

Крім того Лариса Ухналь повідомила, що з 31 січня набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 30.11.2021р. №2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням». До визначеного переліку доповнено:

– органи місцевого самоврядування;

– заклади охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;

– комунальних підприємств, установ та організацій.

Система Orphus