Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виступила Національна капела бандуристів

У Полтаві виступила Національна капела бандуристів

20 січня у Полтавській обласній філармонії виступила Національна заслужена капела бандуристів України імені Г. Майбороди, художній керівник і головний диригент капели, народний артист України Юрій Курач. Глядачі могли насолодитись неперевершеним українським мелосом у віртуозному виконанні.

На глядачів чекала святкова новорічно-різдвяна концертна програма – українські народні пісні, а також обрядові колядки та щедрівки. Потужний хор оксамитових чоловічих голосів приголомшував, інструменти звучали досконало гармонійно.

Найстарший творчий колектив України було засновано у Києві 1918 року видатним бандуристом Василем Ємцем, але й після першої сотні років неперевершеної творчої діяльності – легендарна Національна капела бандуристів кожного разу дивує й захоплює новим репертуаром і виступами, що незмінно полонять серця глядачів.

До речі, директор-розпорядник колективу Раїса Чорногуз родом з Полтави, тому з особливою приємністю організовує виступи капели в нашому місті.

А Полтавська філармонія гостинно запрошує 22 січня на ювілейний концерт Лауреата міжнародних конкурсів Катерини Юрченко – «Принц парадоксів» за мотивами творчості Оскара Уайльда.

Марія Бойко

Фото – Анатолій Криворотенко, Михайло Малько

Система Orphus Поделиться на fb