Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбулися урочистості до Дня Соборності України

У Полтаві відбулися урочистості до Дня Соборності

В обласній філармонії вручили грамоти та подяки Полтавської обласної ради.

Завтра, 22 січня, в Україні буде відзначатися День Соборності, який святкується кожного року, починаючи з 1999 року.

Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України “Про День Соборності України” від 21 січня 1999 року № 42/99.

“Кожна країни завжди відстоює свої права та інтереси. У нашому випадку нам доводиться відстоювати цілісність своєї держави. На жаль, справжньою нашою національною бідою є те, що часто політики переслідують лише свої інтереси, забуваючи про державу”, – розповів заступник голови Полтавської облради Олексій Чепурко.

У Полтаві урочистості відбулися у будівлі обласної філармонії. Кращі полтавці отримали пам’ятні нагороди та почесні грамоти.

“100 років тому українці підтримали можливість створення нової країни, однак попри всі прогнози та перспективи, амбіції деяких політиків завадили реалізувати її. На долю країни за всю історію випала велика кількість випробувань. Але за останні 100 років ми зрозуміли, що наша сила — у єдності”, – зазначила у своєму виступі заступник голови обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородили голову Шишацького добровільного товариства «Союз Чорнобиль» Василя Дмитренка. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня – голову Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірину Плюсніну та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Надію Угнічеву.

Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» присвоєне виконавчому директору відділення Національного олімпійського комітету України в м. Горішні Плавні, голові ради ГО «Міська олімпійська спілка» Миколі Шишлікову.

Система Orphus Поделиться на fb